Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky

Dodacie a platobné podmienky poštovné, balné a dodacia lehota

Dodávaný tovar zostáva až do úplného zaplatenia kúpnej ceny vo vlastníctve vlastníka pohladníc ktorý ich dodal na komisionálny predaj predavajúcemu ,Martin Rusnák, Komenského 500/30, Námestovo 02901, Slovensko (ďalej len predávajúci) a to v zmysle platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.
Dodacia lehota - snažím sa vždy zaslať objednané položky čo najskôr, maximalne do 10 dní odo dňa objednania.  


Poštovné je účtované podľa typu prevzatia tovaru takto:

Osobný odber - ZADARMO

Ostatné spôsoby podľa vami vybraného spôsobu zaslania v objednávke.

Spôsoby platby :

Osobný odber - platba v hotovosti ( 0€ )

Poistený cenný list - platba predom na účet ( 6€ ) 

Doporučený list  (4 €) - platba predom na účet - list je poistený len do výšky 10 €

Doporučený list + dobierka (5 €) uživatelia nad 5 nákupov - list je poistený len do výšky 10 €

Niekedy sa môže stať že vam system nezapočíta do celkovej ceny poštovne - vtedy dopočítam .
 

Ochrana dát

Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné, subjekt má právo k ich prístupu a právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom. Predávajúci sa zaväzuje k ochrane uvedených osobných údajov poskytnutých kupujúcim. Uvedené údaje budú slúžiť len pre potrebu predajcu a bude s nimi nakladané v súlade so zákonom č. 101/2000 Z.z., O ochrane osobných údajov.
Pre prácu s poskytnutými osobnými údajmi (ďalej len POÚ) spĺňame zákon č. 101/2000 Z.z, o ochrane osobných údajov, ktorý zásadne ovplyvnil práva a povinnosti tých, ktorým osobné údaje patria, aj tých, ktorí s nimi pracujú. Aby mohla byť Vaša objednávka vyexpedovaná a doručená priamo Vám, prípadne aby sme s Vami mohli komunikovať, je nutné aby ste pravdivo vyplnili pre registrácií kontaktné údaje (meno, adresa, telefón, e-mail).  Poskytnutím Vašich osobných údajov prostredníctvom e- shopu, vyjadrujete pochopenie a jednoznačný súhlas so zhromažďovaním, používaním a prenosom poskytnutých osobných údajov.
POÚ sa ukladajú do databázy, vďaka čomu pri ďalšom nákupe nemusíte vypĺňať celý registračný formulár opäť. Stačí, keď zadáte Vaše prístupové meno a heslo, ktoré Vám bolo zaslané pri registrácii na Vami zvolený email. POÚ sa považujú za prísne dôverné a preto POÚ neposkytujeme žiadnej tretej strane. Výnimkou je doručovacia služba (Slovenská pošta, PPL alebo DPD), ktorá s každou zásielkou dostáva z dôvodu doručenia zásielky Vašu adresu. Vaše dáta budú kedykoľvek na Vašu žiadosť opravené alebo vyradené z databázy.

Reklamácie

Nakoľko sa jedná o použitý material,neposkytujeme žiadne reklámácie tovaru.

Reklámácie doručenia budeme s vami riešiť spoločne so Slovesnkou poštou.
V prípadne poškodenia zasielky Slovenskou Poštou potrebujeme zápis o škode, ak k poškodeniu došlo vplyvom prepravy zásielky.
V prípade poškodenia tovaru dopravou a pokiaľ ste písomne nereklamovali poškodenie balíka, je potrebné oznámiť reklamáciu najneskoršie do 1 pracovného dňa od dodania zásielky. Oneskorené reklamácie nebudú uznané.
Zásielky zasielame poistené.